Sebastian Michalak


Sebastian MichalakSEBASTIAN MICHALAK
początkowo zawodnik, sędzia siatkówki, organizator od lat związany jest z Mysłowickim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji, w którym zatrudniony jest od 1998 roku. Od 2002 lat prowadzi drużynę siatkówki halowej kobiet jako trener – najpierw w II lidze, a od sześciu sezonów w I lidze Kobiet. Na przestrzeni intensywnego rozwoju siatkówki w ostatnich latach, Sebastian poza już wskazanymi zajęciami pełni również funkcję komisarza na turniejach siatkówki plażowej o randze Mistrzostw Polski Kobiet i Mężczyzn oraz jest Komisarzem z ramienia Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej na zawodach PLUS i ORLEN Ligi.

Sebastian jest jedną z osób dzięki, której MOSIR Mysłowice w latach 2000-2003 zorganizował czterokrotnie zawody Młodzieżowych Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej (kadetka,  juniorka, Sebastian Michalakjunior), w dużym stopniu przyczynił się również do przygotowania Turniejów Międzynarodowych – World Tour, Mistrzostw Świata w różnych kategoriach wiekowych oraz Cev Polish Masters European Championship w Niechorzu. Wspomagał organizacyjnie i współpracował przy organizacji Mistrzostw Świata Siatkówki Plażowej Seniorów i Seniorek, które w 2013 roku odbyły się w Starych Jabłonkach. W 2006 roku wielkim sukcesem była także organizacja zawodów STRONG MAN, w których udział brał Mariusz Pudzianowski. Poza wydarzeniami sportowymi Sebastian wraz ze swoimi współpracownikami organizował szereg EVENTÓW dla małych i dużych podmiotów. Firmy, które z zadowoleniem skorzystały z wiedzy i doświadczenia w organizacji swojego wydarzenia to: IKEA, UNILEVER, TELEKOMUNIKACJA POLSKA, TAURON POLSKA, ŚLĄSKA RADA ADWOKACKA czy SELGROS.  Z perspektywy organizacji imprez o charakterze rozrywkowym wartościowymi przedsięwzięciami były również organizowane koncerty oraz kabarety. Mysłowicki MOSiR gościł między innymi: VIRGIN, LADY PANK, FEEL oraz kabarety: ANI MRU MRU, PARANIENORMALNI, MARCIN DANIEC, NEONÓWKA, JERZY KRYSZAK, MACIEJ SZTUR, GRZEGORZ HALAMA, ANDRZEJ GRABOWSKI.
Sebastian_Michalak Skra BełchaatówKażde organizowane wydarzenie to tytaniczna praca, w której nie można pozwolić sobie na chwilę słabości czy poddanie się presji czasu, o czym doskonale wie Sebastian, który w swojej pracy wykazuje się nie tylko cierpliwością ale i znajomością zmieniających się w kraju i na świecie trendów. Szczególnie bogate doświadczenie w zakresie wiedzy technicznej, logistyki, koordynowania pracy pozwalają na organizację EVENTU stojącego na najwyższym światowym standardzie.

Mocne strony: SPRAWY TECHNICZNE, NADZÓR I KOORDYNACJA SPRZĘTU ORAZ WYPOSAŻENIA

Doświadczenie w organizacji imprez siatkarskich:

2000-2003 – Młodzieżowe Mistrzostwa Polski (Kadetka, Juniorka, Junior)

2004, 2005 – Under 23 European Beach Volleyball Championship

2006 – SWATCH FIVB U 21 World Championships

2007 – SWATCH FIVB U 19 World Championships

2008 – SWATCH FIVB World Tour  Mysłowice Open

2009 – SWATCH FIVB World Tour 09 Mysłowice Open

2010 – SWATCH FIVB World Tour  Mysłowice Open

2011 – SWATCH FIVB World Tour  Mysłowice Open

CEV Polish Masters European Championship – Niechorze

2012 – SWATCH FIVB World Tour Silesia Open

2013 – FIVB World Championships U-23 – Mysłowice 2013

Współorganizacja Mistrzostw Świata w Siatkówce Plażowej Kobiet I Mężczyzn – Stare Jabłonki 2013

2014 – FIVB World Championships U-23 – Mysłowice

2015-2016-2017 –  Dyrektor Zawodów FIVB Beach Volleyball Warmia Mazury Grand Slam OLSZTYN

2016 – Logistyka Turnieju Kinder+Sport Częstochowa

2017 – Logistyka Turnieju Kinder+Sport Zabrze