Magdalena Śmiecińska

foto_MSMAGDALENA ŚMIECIŃSKA to absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku stosunki międzynarodowe. Z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej związana jest od grudnia 2006 roku. Początkowo koordynowała pracę sekretariatu PZPS.

Dzięki zaangażowaniu, ciężkiej pracy i wytrwałości trafiła do działu międzynarodowego, gdzie zajmowała się m.in. transferami zagranicznymi, członkami Komisji Europejskiej Konfederacji Siatkówki (CEV) i Światowej Federacji Siatkówki (FIVB) oraz organizacją imprez sportowych. W 2009 roku podczas Mistrzostw Europy kobiet w siatkówce halowej Magda pełniła funkcje Dyrektora ds. biletów będąc odpowiedzialną za sprzedaż biletów w 4 miastach, opieką nad lożami VIP we wszystkich miastach oraz zabezpieczeniem interesów sponsorów w zakresie zaproszeń i biletów.

MazurySzybko jednak okazało się, że jej serce bije dla siatkówki plażowej.  W 2010 roku dołączyła do działu siatkówki plażowej PZPS. Popularna „plażówka” wciągnęła ją tak bardzo, że w niedługim czasie została Delegatem Technicznym Europejskiej Konfederacji Siatkówki (CEV) oraz koordynarorem EEVZA (East European Volleyball Zonal Association). Do dnia dzisiejszego pełniła funkcję Delegata Technicznego CEV podczas turniejów CEV Satellitte w Baden (Austria) – dwukrotnie, w finale Mistrzostw Europy w Klagenfurcie (Austria), CEV Satellite w Stuttgarcie (Niemcy), turnieju Continental Cup w Odense (Dania), uczestnicząc w corocznych szkoleniach dla Delegatów Technicznych CEV (2012 – Turcja, 2013 – Włochy), w spotkaniach roboczych EEVZA (m.in. w Rydze) oraz w turniejach EEVZA (Rosja).
Krav-MagaPrywatnie Magda od kilku lat trenuje sporty walki (Krav Maga, Defendo, kickboxing). Właścicielka pomarańczowego pasa w Krav Maga, amatorsko gra w siatkówkę halową. Jej zamiłowanie do języków obcych pozwoliło jej zdać egzamin z języka angielskiego (Certificate in Advanced English) oraz z języka rosyjskiego (egzamin B1). Jest również pogromcą szos posiadającym prawo jazdy kategorii B. Lubi czytać książki zwłaszcza oparte na faktach oraz oglądać filmy dokumentalne o innych kulturach. Motto przewodnim, którym Magda kieruje się każdego dnia to: NIGDY SIE NIE PODDAWAJ. Jest zodiakalnym Baranem – uparta, zdecydowana i wie czego chce.

MOCNE STRONY: JĘZYKI OBCE, ORGANIZACJA, SPRAWY ADMINISTRACYJNE

Doświadczenie w organizacji imprez siatkarskich:

2007 – FIVB GE Money Bank Warsaw Open

2010 – SWATCH FIVB World Tour  Mysłowice Open

SWATCH-FIVB World Tour Mazury Orlen Grand Slam

2011 – SWATCH FIVB World Tour  Mysłowice Open

CEV Polish Masters European Championship – Niechorze

SWATCH-FIVB World Tour Mazury Orlen Grand Slam

2012 – SWATCH FIVB World Tour Silesia Open

SWATCH-FIVB World Tour Mysłowice Open

2013 – FIVB World Championships U-23 – Mysłowice

World Championships – Stare Jabłonki

2014 – FIVB World Championships U-23 – Mysłowice

Jako Delegat Techniczny CEV:

2011 – CEV Satellite Baden (Austria)
2013 – finał Mistrzostw Europy Seniorów i Seniorek w Klagenfurcie (Austria)
finał EEVZA w Moskwie (Rosja)
2014 – CEV Satellite Baden (Austria)
CEV Satellite w Stuttgarcie (Niemcy)
2014 – turniej Continental Cup w Odense (Dania)