Ewa Bednarek

Ewa_BednarekEWA BEDNAREK z zawodu inżynier ochrony środowiska i manager sportu i turystyki, z zamiłowania sekretarz Klubu sportowego Exact Systems Norwid Częstochowa, w którym zaczęła współpracować jeszcze jako licealistka.

Pierwotnie jej praca polegała na prowadzeniu klubowego biura, organizacji meczów i obozów sportowych, utrzymywaniu kontaktów z mediami, planowaniu budżetu i rozliczaniu dotacji, prowadzeniu klubowej strony internetowej itp itd. Z biegiem czasu powierzono jej organizację turnieju finałowego Mistrzostw Polski Juniorów i dwukrotnie finałów Mistrzostw Polski Kadetów. Miała też swój udział w organizacji półfinałowego i finałowego Ogólnopolskiego Turnieju Talentów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych w 2013 roku.

W 2009 roku rozpoczęła się współpracę z Rafałem Rafim Pośpiechem w dziale BVIS podczas międzynarodowych turniejów siatkówki plażowej z cyklu World Tour FIVB, w którym zajmuje się wprowadzaniem wyników i uaktualnianiem danych w systemie rozgrywek.Ewa_1

W latach 2011-2014 pracowała w agencji reklamowej „Manager”. Zajmowała się tam sprzedażą gadżetów reklamowych i tablic billboardowych, prowadzeniem sekretariatu firmy oraz organizacją jubileuszy firm (Wigolen, Komobex) czy różnych eventów w centrach handlowych (koncertów, pokazów mody, imprez urodzinowych sklepu).

W roku 2013 dołączyła do projektu e-scoresheet i zajmuje się pisaniem protokołów elektronicznych na zawodach piłki siatkowej Plusligi i Młodej Ligi. Miała również zaszczyt pisać protokoły meczowe podczas Mistrzostw Świata 2014. Podczas FIVB BEACH VOLLEYBALL OLSZTYN 2015, 2016 odpowiedzialna była za logistykę turnieju będąc Dyrektorem działu BVIS. W marcu i kwietniu 2016 roku Ewa wraz z zespołem redaktorów opracowywała Handbook siaktówki plażowej PZPS na sezon 2016. Od maja 2016 roku Ewa Bednarek pełni również funkcję komisarza na zawodach siatkówki plażowej organizowanych pod egidą Polskiego Związku Piłki Siatkowej. W lipcu 2016 roku podczas turnieju Kinder+Sport Częstochowa 2016 Ewa szefowała Biurze Zawodów, była odpowiedzialna również za inne kwestie organizacyjne tego największego turnieju w mini siatkówce na świecie.

MOCNE STRONY: ZDOLNOŚCI ORGANIZACYJNE, DOKUMENTACJA, SPRAWOZDANIA, ROZLICZENIA DOTACJI, ODPOWIEDZIALNOŚĆ, PRACA W GRUPIE, DETERMINACJA I UPÓR W DĄŻENIU DO CELU, OPTYMIZM.

Uczestnictwo w Imprezach Siatkarskich o randze Ogólnopolskiej i Międzynarodowej:

2008 – organizator Turnieju Finałowego Mistrzostw Polski Juniorów

2009 – organizator Turnieju Finałowego Mistrzostw Polski Kadetów

SWATCH FIVB World Tour Stare Jabłonki – BVIS

2010 – SWATCH FIVB World Tour Mysłowice Open – BVIS

SWATCH-FIVB World Tour Mazury Orlen Grand Slam – BVIS

2011 – SWATCH FIVB World Tour Mysłowice Open – BVIS

CEV Polish Masters European Championship – Niechorze – BVIS

SWATCH-FIVB World Tour Mazury Orlen Grand Slam – BVIS

2012 – SWATCH FIVB World Tour Silesia Open – BVIS

FIVB Mazury Orlen Grand Slam – BVIS

2013 – FIVB World Championships U-23 – Mysłowice – BVIS

World Championships – Stare Jabłonki – BVIS

2014 – FIVB World Championships U-23 – Mysłowice – BVIS

Mistrzostwa Świata w piłce siatkowej – protokół elektroniczny

2015-2016-2017 – FIVB Beach Volleyball Warmia Mazury Grand Slam OLSZTYN – Dyrektor BVIS

2017 – Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej – protokół elektroniczny