Agnieszka Zyskowska

Najmłodsza w naszym zespole,

AGNIESZKA ZYSKOWSKA jest absolwentką Wydziału Inżynierii Środowiska Politechniki Krakowskiej oraz Wydziału Zarządzania Politechniki Częstochowskiej. Swoje pierwsze szlify zawodowe zdobywała dziesięć lat temu w jednym ze śląskich przedsiębiorstw wodociągowych, z którym w szczęśliwej synergii związana jest do dziś. Realizując początkowo obowiązki służbowe w głównej kancelarii przedsiębiorstwa wykazywała się zaangażowaniem i niebywałą sumiennością w pracy. Właściwie ukierunkowane predyspozycje i kompetencje Agnieszki umożliwiły Jej rozwój zawodowy i sprawiły, że dziś zajmuje się zagadnieniami związanymi z organizacją posiedzeń organów spółki, sporządzaniem dokumentów organizacyjnych przedsiębiorstwa oraz z systemem zarządzania jakością.

Zapewne zachłanna ciekawość świata i głód poznawania tego co nieznane połączyły Agnieszkę z siatkówką i sędziowaniem – i tak oto od kilku lat jest aktywnym sędzią piłki siatkowej, obecnie z uprawnieniami ligi wojewódzkiej. Regularnie sędziuje lokalne zawody Amatorskiej Ligi Siatkówki oraz turnieje siatkówki plażowej rozgrywane w Częstochowie. W 2016 r. z wielką satysfakcją sędziowała mecze najmłodszych adeptów siatkówki podczas turnieju Kinder+Sport.

Od 2017 roku współpracuje z Rafałem Pośpiechem w zakresie eventów sportowych.

Wolny czas poświęca na regenerację sił – najchętniej zajęcie fitness, książka Roberta Ludlum’a lub muzyka filmowa ze wskazaniem na Hansa Zimmera.

Ulubione motto „żyj i pozwól żyć innym”.

Mocne strony: opracowywanie dokumentów, praca pod presją czasu, znajomość swoich drobnych wad 😉

Uczestnictwo w imprezach siatkarskich

2016 – Turniej Kinder+Sport Częstochowa (SI)

2017 – Turniej Kinder+Sport Zabrze (biuro zawodów)

2017 – FIVB Beach Volleyball Warmia Mazury Grand Slam OLSZTYN (biuro zawodów)

2017 – Gala Śląskiej Siatkówki (organizacja)